| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

Care dintre mobilele Karbonn titnium s5 plus, Vonino JAX QS si UTOK 500Q, este mai compatibil, care sta cel mai bine la capitolul gaming, photo, internet si de ce, vreau raspuns cat mai repede, dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Cel mai bun pentru gaming este UTOK 500Q care are procesorul cel mai mare dintre toate de 1.5 quad core si placa video mali400 deci iti recomand utok-ul.

| Gherghisan_Ionut_1999 explică (pentru Damian_Roland_1996):

Okay astept si alte raspunsuri, multumesc big grin

| Damian_Roland_1996 a răspuns (pentru Gherghisan_Ionut_1999):

Bine cu placere