| GV_Ądrian_1995 a întrebat:

Care tableta este mai buna:Allview City + sau E-boda Essential A330? Nu ma intereseaza pretul. Funda!

4 răspunsuri:
| andyeyes99 a răspuns:

Daca nu te intereseaza pretul te-as sfatui sa nu-ti iei nici una din cele doua.Mergi pe un Asus memo pad hd7.

| GV_Ądrian_1995 explică (pentru andyeyes99):

Vreau intre astea doua nu alt model happy

| GV_Ądrian_1995 explică (pentru andyeyes99):

Intre astea doua care este mai buna?

| andyeyes99 a răspuns:

Sa-ti spun un secret? Sunt aceeasi firma, indiferent ca pe una scrie e-boda iar pe cealalta Allview sau evolio. As merge pe Allview:frecventa mai mare a procesorului si capacitatea bateriei, in rest cum am zis, aceeasi firma.