| alexsaxx2323 a întrebat:

Care telefoane sunt mai bune?
Iphone 6 sau galaxy s6 edge?
Care sa mi-l achizionez second?
Care tine mai mult bateria si sunt mai durabile?

5 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Iphone ce naiba.
Niciodată un Android nu se va compara cu un Iphone pentru că:
-Androidul are viruşi, Iphone ul nu,
-Androidul merge naşpa în timp, Iphone ul rezistă ca în prima zi şi îl poţi upgrada mereu când apare un model nou (dacă îţi permite memoria)
-Androidul arată naşpa şi e din material naşpa, Iphone ul e din material de calitate care nu se face urât în timp şi arată mult mai bine ca orice Samsung,
-Iphone ul are camera mai bună,
-Iphone ul are numai aplicaţii de calitate şi testate, Androidul are mii de aplicaţii de duzină care nu oferă ce promit.

| georgianasiiulia a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxi s6 Edge. Pentru ca Iphone-ul este greu de intretinut, se sparge extrem de repede.

| LumiBo a răspuns:

Iphone 6-trebuie sa ai grija multa de el sa nu il scapi si merge mult mai mult timp

| anonim_4396 a răspuns (pentru LumiBo):

Nope.

| Popescu_Dennis_1984 a răspuns:

Salut, eu am Samsung galaxy s6 edge, bateria este ok tine o zi daca stai toata ziua daca nu 2-3 zile.