| Al000 a întrebat:

Cat costa o pereche ce casti originale de la Samsung? Mi s-au stricat si mor fara muzica. Banuiesc ca ar trebui s gasesc pe la Cosmote/Telekom.

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

In jur de 100-120 RON daca chiar doresti sa fie originale.

| Malosmihai a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Se referea la casti mari?

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Malosmihai):

Eu i-am zis de casti mare, nu de telefon big grin!

Sper ca l-am inteles bine.

| Malosmihai a răspuns:

Da de la Vodafone mai bine, sunt mai scumpe dar mia rezistat o casca 5 ani si inca le mai am.Cam un pret minim la Vodafone e 12 lei iar maxim 19 lei

| PissyDiva0808Meowww a răspuns:

Pai cred ca 100 ron, nu stiu sigur deoarece nu am avut nevoie niciodata.
Apropo stiu cum este fara muzica, nici eu nu pot trai fara ea, pur si simplu ma caracterizeaza.