| alexandrualind a întrebat:

Ce pare aveti de ipad pro, cam cat costa si mai vreau un link unde vad un ipad pro. Daca puteti sa fie cat mai ieftin si cat mai bun ipad pro.Primeste funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte buna bunicamea are e super

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Din punctul meu nu merita. E o tableta supra dimensionata, si costa foarte mult. Mai bine cumperi un macbook pro de banii aia, si e mult mai ok, poti sa faci mai multe lucruri.

| alexandrualind explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult dar sa iti dau funda spune-mi te rog ce parere ai. Daca nu imi raspunzi repede primesti maine funda.Imediat opresc!