| caseyCJ a întrebat:

Hey. Puteti sa-mi ziceti si mie cat costa un iPad cu Wi-Fi. PS: sa fie ieftin cam pe la 17 milione? sau mai putin daca este? va rooogg spuneti-mi

5 răspunsuri:
| Ciciii a răspuns:

Heiii. Pai, cel mai mic pret din Romania conform Altexlaughing este 2199 de lei adica aproape 22 de milioane de lei vechi. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| FaPasSi a răspuns:

Daca il iei la,, mana a doua" iesi mai ieftin.Cam 17 18 milioane sau mai putin.
Sau tu vrei doar nou-nout?
Sper ca te-am ajutat.
FuNda?big grin

| FaPasSi a răspuns:

Salut.
Daca il iei la mana a doua gasesti cam pe la 17 18 milioane sau mai ieftin.
Sau il vrei nou?
Daca nou in jur de 20 -24 de milioane.
Sper ca te-am ajutat.
Fundita?

| caseyCJ explică (pentru FaPasSi):

FaPasSi... nu mana a doua straight face merge si 20 de milione dar eu am vazut un iPad cu 17 milione la eMAG

| LoveTPU27 a răspuns:

Am vazut eu un ipad 2 Apple la 16 GB la 18 milioane la Flanco..chair azi adica, 13.06