| IonutPetre12 a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele de la xiaomi?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai pune un ban și ia-ți Samsung

| krt0f1oR a răspuns (pentru sierra1):

Mai pune un ban si i-a iPhone, macar Apple o fi el scump dar merge foarte fluid.Ma refer iPhone 7 in sus

| sierra1 a răspuns (pentru krt0f1oR):

Georgică mamă, "i-a iPhone" se scrie "ia iPhone".
Da' eu știu că te-ai grăbit, este?

| krt0f1oR a răspuns (pentru sierra1):

Ms de corecție! Nu mi-am dat seama.

| sierra1 a răspuns:

Te-ai decis?

| gabicoo a răspuns:

Nivel mediu!
Dacă vrei ceva bun recomand Samsung!

| flixbuster a răspuns:

Folosesc si recomand doar telefoane din programul Android One.

http://android.com/one

Xiaomi are 4 telefoane in program: Mi A1, Mi A2, Mi A2 Lite si (de-abia lansat luna trecuta) Mi A3.

Despre Mi A1 si Mi A2 Lite (acestea doua sunt modelele cu care am lucrat personal sau stiu oameni care le folosesc efectiv) pot sa-ti spun ca sunt telefoane excelente pentru utilizatorul obisnuit, la un pret de ~ 800 lei.

| Bogdan70001 a răspuns:

Cel mai bun brand, impreuna cu OnePlus (din pacate OnePlus face decat flagship-uri deci sunt scumpe)

Ofera teelfoane bune la preturi foarte mici.
De ex A10 vs Redmi 7 (ambele 650 lei) https://www.youtube.com/watch?v=MspGfkIiaUQ si pe langa faptul ca este mai rapid arata si mai bine si are si mult mai multe facilitati, cum ar fi amprenta care este patetic ca pe un telefon din 2019 nu exista asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de buna

| InYourMind a răspuns:

Nașpa al meu s-a stricat după 2 luni

| CreirrMare a răspuns:

Bune dar dupa un timp incep sa nu mai mearga bine