| BobiTheBoi a întrebat:

Ce parere aveti despre acest telefon?

http://www.cel.ro/......01-blue-l/

Duce taichi panda,wot, dead trigger, si jocuri din astea mari fara lag?

Daca da nu pare putin suspicios pretul?

Ce parere aveti dintre el si acesta http://www.marketonline.ro/......uxedo-grey

Care dintre ele ati alege, de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S3 a fost si este unul dintre cele mai bune telefoane din lume...

Poate duce orice joc diponibil pe platforma android.

Acel HTC are un procesor mult mai bun..deci vei avea o experienta mult mai buna in jocuri.

Raport calitate pret amndoua au pretul ep care il merita.

De cand au aparut zeci de modele noi peste s3 si HTC 620g a scazut pretul foarte mult la ele.

| BobiTheBoi explică (pentru anonim_4396):

Avand in vedere memoria de stocare si RAM de la s3, care l-ai alege tu in locul meu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BobiTheBoi):

Htc.wot blitz e foarte solicitant si foloseste doar 200-250 mb de ram,, iti dai seama...restul cade pe procesor...sa nu faci prostia gen Asus.4 gb de ram..inutili

| BobiTheBoi explică (pentru anonim_4396):

Mersi frumos de sfat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BobiTheBoi):

Npc...sa imi spui cum se comporta acel htc..probabil imi voi lua si eu unul

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC Desire 620G deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=6841&idPhone1=6433

Toate cele bune!

| Mecumesetignoras a răspuns:

Te sfatuiesc sa alegi Galaxy s3, l-am avut si eu si merge foarte bine!
Despre HTC nu stiu multe, dar l-a avut un prieten si la unele functii avea probleme. De exemplu dupa cateva luni ce-l cumparase, se stingea uneori singur, din cand in cand se mai bloca.