| Anonim0204 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy S5?
Pro/Contra

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=hMYjhWIF0b4

eu nu il am, in scimb am a5 2015, nu il recomand

sunt pro s7 e doar la 1900 de ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am. Microfonul e de rahat. CU cine vorbesc nu ma aude bine. Am cumparat casti cu microfon, cu ala se aude bine. In rest. Pentru banii aia nu ai mari pretentii. Bateria ma tine destul, nu sa incarc la fiecare 12 ore. Nu stiu ce sa zic mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut TPU,
De curand mi-am achizitionat un LG G5 si am o problema, cand sunt castile conectate de fiecare data cand le ating se deconteaza si pare ca ele nu intra suficient in jack. A mai patit cineva asta? Se poate face ceva?

| OnePiece a răspuns:

E cam outdated, mai bine OnePlus One daca vrei telefon din 2014, sau ceva mai nou gen Huawei P10 lite.

| metehne a răspuns:

Nu merită investiția. Singura chestie care e ok, e faptul că ține bateria, în rest e jalnic.

| polk a răspuns:

Depinde cum il folosesti. S-ar putea sa ti se blocheze si sa-ti dea crash de acela pe aplicatii. Ca toate Smasung-urile pana la cele nerverlocked au problema asta