| mia100خوبصورت a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta Serioux Surya 7mobility? E buna de ceva?

Răspuns Câştigător
| cosmin16482 a răspuns:

Parerea mea e ca are un procesor depasit de alte gageturi.procesorul este dual core si nu poate sa ruleze ultimele jocuri sa vezi filme pe ea sau navighezi cu usurinta pe net.era de preferat o tableta cu un procesor quadcore si cu o frecventa mai mare iar camera frontala este foarte slaba.eu recomand un vonino tab mai bun si cam la acelasi pret

1 răspuns:
| ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara a răspuns:

"512MB DDR3"
No.