| Sebastian_Marius_1996 a întrebat:

Salut, am o tableta Serioux Surya Fun care are 1gb memorie ram si nu stiu de ce merge cam greu Fifa15 in joc
Am to ate setarile pe default

2 răspunsuri:
| xCorji a răspuns:

Poate este folosita foarte multa memorie ram pe o aplicație, ar trebuie să cauți pe google play o aplicație care să șteargă toate aplicațiile care nu sunt folosite ( de ex., am minecraft, mă joc pe el, ies de pe el și apoi mă joc fifa, minecraft-ul dupa ce l-am închis, ramane deschis ( mai folosește memorie ram). Spre ca te-am ajuat happy

| Sebastian_Marius_1996 explică (pentru xCorji):

Air vreo aplicatie pentru asta?