| Firu_Alexandru_1980 a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta serioux fun?

2 răspunsuri:
| AliLina2 a răspuns:

Parerea mea e ca e bunicica..netul o sa iti mearga un pic mai greu..asa ca sa nu descarci toate prostiile de pe net ca o sa t-i se ingreuneze si mai greu..sa iti iei un antivirus bun(avast sau bitdefender)si Clean Master si mai dai din cand in cand cate o scanare si curatare. spun ca o sa iti mearga netul mai greu pentru ca am o prietena care are o tableta cam aproape la fel si dupa 2-3 luni ii mergea greu rau..trebuia sa stau 2 minute sa se incarce o pagina pe net.e alegerea ta daca o vrei..succes!

| Mariusflo a răspuns:

Te referi la aceasta tableta?

Sincer cel mai mult imi place la ea pretul care este foarte bun pentru ceeea ce ofera.

In plus vad ca aici: http://bit.ly/1rxSBbc ai si un discount de 50 lei pentru ea.

Ca bonus are si un procesor foarte bun: a7 dual core de 1.2