| fataciocolata a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung galaxy s5, vi se pare bun? O prietena de-a mea are si a spus ca este foarte bun,e rezistent, etc.Este o alegere buna? Eu la momentul actual am un Nokia lumia 520 dar nu face poze bine,nu e pe android,merge greu, etc.

Răspuns Câştigător
| GabitzaGaby a răspuns:

Da e chiar bun, chiar ma gandeam sa mi-l iau si eu fiindca fce poze super bine si chiar e rezistent dar daca iti iei te sfatuiesc sa iei si o husa e mai bine sa fie in siguranta, si eu am avut Nokia 520 dar in comparatie cu Samsung s5 alex Samsung deoarece are si android si Samsung e o marca dintre cele mai bune happy e o alegere buna sper ca te-am ajutat