| iulyxdxd a întrebat:

Ce parere aveti depre telefonul Samsung Galaxy Chat B5330? as vrea sa il cumpart deoarece este la un pret accesibil si are android. si eu as dori ceva tot la pretul acesta + qwerty+ android. cat tine bateria, se blocheaza in timpul jocurilorsi consuma mult net? ( am net d la vdf si am doar 150 mb / luna) actualul meu telefon este un Nokia c3 si am fost multumita de el e f rezistent dar as vrea totusi ceva mai performant.

3 răspunsuri:
| CreatzzaHaha a răspuns:

E genial TELEFONUL love struck eu mi-am cumparat de curand. da nu poti sa contectezi USB'ul lui la pcsad

| Tudusciuc_Paul_1997 a răspuns (pentru CreatzzaHaha):

Poti conecta telefonul prin USB la pc! Conecteaza mufa la telefon si da pe "Conexiune PC USB" si acolo iti vor aparea doua chenare. Bifeaza primul chenar "Dispozitiv media (MTP) ", asa va functiona cu pc-ul'

| Tudusciuc_Paul_1997 a răspuns:

Telefonul este foarte bun! Bateria tine in jur de 2 zile daca il folosesti in mod normal.Nu se blocheaza in timpul jocurilor. Se blocheaza atunci cand vrei sa deschizi o aplicatie\joc(2-3 secunde) dar este acceptabil. Eu il am aproape de un an si sunt foarte multumit de el. happy