| anonim_4396 a întrebat:

Ce să fac ca să am hack la Subway Surfers? Mi l-am instalat, dar mai departe nu stiu ce să fac. Zice că trebuie să mă uit la niște video-uri scurte ( 10) dar după ce mă uit la două, se blochează... Ajutor...

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce scor ai la Subway Surfer fara hack?

| Madesz a răspuns (pentru DoarBogdan):

| DoarBogdan a răspuns (pentru Madesz):

Te-am luat xD

| Madesz a răspuns:

Bogdane, mai vedem noi laughing

| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

Fii atent/a:

1. Sterge ce prostii ai tu instalate.
2. Instaleaza Lucky Patcher ultima versiune full (e usor de invatat cum sa lucrezi cu el.
3. Dupa ce ai instalat apare o lista cu jocurile/aplicatiile pe care le ai.
4. Dai click pe jocul pe care vrei sa-l hackuiesti, apoi pe "open menu of patches", si dupa pe "create modified APK file", si dupa pe "Apk rebuilded for InApp and LVL emulation".
5. Bifezi primele 2 optiuni (daca nu sunt bifate)
6. Astepti.
7. Dai pe "go to file"
8. Stergi Subway Surfers si instalezi pe cel pe care l-ai creat.
9. GATA! L-ai hackuit! Acum ai totul gratis in el!

Merge si la alte jocuri, iar daca nu m-ai inteles, uite un link:

https://www.youtube.com/watch?v=j9SnYNtWbiM

| Los3 a răspuns:

Cauți pe google Subway Surfers mod money, Și încerci mai multe variante de acolo, Adică descarci pe rând câte una și vezi care o să-ți meargă, Baftă!

| M4r10 a răspuns:

Cum bag hack pe subway surfers