| Addicted2Music a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! Mi-am instalat o aplicatie in telefon (android) pentru hack..care spune ca asigura bani nelimitati pe jocul,, subway surfers"... faza e nu numai ca nu a facut cele zise...dar acum nu mai am nimic, adica jocul e de la zero: il am doar pe personajul din joc, nu mai am highscore, bani, hoverboards etc.Mai este o problema: imi arata scorul mai mic: inainte cand luam un mega headstart ma ducea cam la 20.000, iar acum abia ma duce la 1000. Nu stiu ce sa fac! Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Anonim007Anonim a răspuns:

De ce toti isi iau chesti pentru "hack" pe calculator sau telefon sunt niste mari TEPE! Nu mai credeti in programe de hack is plini de virusi mai bine stergel pana nu iti distruge software, bucurate ca inca nu ti-a distrus telefonul si fa totul de la inceput ca sunt 100% sigur ca deja ti-a intrat in soft si imediat iti distruge sper ca mai ai garantia happy PS : daca tot vrei sa devi "hacker" exista cmd pe calculator nu ajuta pe telefon dar sa stii happy!

| Addicted2Music explică (pentru Anonim007Anonim):

Nu vreau să fiu hacker laughing.şi nu, nici nu mi-a afectat absolut nimic..era de pe google play aplicaţia oricum, deci teoretic era legală..acum am şters-o dar faza e că trebuie să iau jocul de la început şi ajunsesem destul de departe..software-ul n-are nimic, telefonul merge la fel de repede.dar oricum, mersi ca m-ai ajutat happy!

| Anonim007Anonim a răspuns (pentru Addicted2Music):

Daca tot trebuie sa iei jocul de la inceput reclama aplicatie happy la ei la firma sau nu stiu unde... Poate daca reclami nu stiu ce se intampla si iti vine jocul de unde ai ramas. sper ca ai intales ceva din ce am zis laughing