| XatomisX a întrebat:

Ce sampon sa folosesc pentru par moale si blond? subtire?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Garnier fructis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai ca vine o tipa sa-ti zica ce sampon sa-ti iei, e coafeza si e specializata in tot ce tine de par pana la ala pubian.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi spui si mie ce balsam imi trebuie si pentru parul de pe degetele de la maini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma spal cu ala de untura mereu si parul il acopar cu un strat subtire de namol sa-i dea stralucire si este mai moale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii, este un remediu natural. Trebuie sa-si puna paduchii la uscat, sa-i presare cu ulei de palmier si flegma cu sange si sa-si dea pe par, sa-i mentine culoarea aurie.

| mariukka a răspuns:

Samponuri de la avon sint foarte bune

| Anișoara963 a răspuns:

Culoarea parulu inu conteaza xD
garnier sau avon, eu am de la avon si e foarte bun, chiar iti recomand