| Lorde92 a întrebat:

Hey! Am 14 ani si parul moale. Nu folosesc nici un balsam sau masca de par, doar sampon. Am incercat tot felul de metode si la haie stylist m-am dus si mi-a spus ca parul care e blond natural, e de la sine mai moale si ca nu prea pot sa fac nimic. Credeti ca a hair stylist-ul a avut dreptate?

1 răspuns:
| Florinx123 a răspuns:

Da, a avut dreptate. Nu poti face nimic sa-l intaresti, poti doar sa-l ingrijesti si sa-l ti cat mai voluminos si sanatos.