| Nelu27englezu a întrebat:

Ce smartphone nou imi recomandati pana in 500 ron max

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Samsung S7580 Trend Plus

| OnuOnulică a răspuns:

Lg Optimus f6

| Trandafirii a răspuns:

Samsung

| suntserios a răspuns (pentru Trandafirii):

Nu mai da raspunsuri de 2 lei de dragul de a te baga in seama, daca nu stii taci. Zii omului macar un model ca asta a intrebat

| DincaEmi a răspuns:

Allview A5 Duo, Allview inca incearca sa atraga clienti cu preturi mici si performante bune zic eu in comparatie cu preturile, costa undeva la 440 RON, iar la pretul asta ca telefon NOU filmeaza HD 720p, procesor 1, 2 dual core, android 4.2.2, 1,5 GB memorie plus card de 32 GB, 512 MB RAM, wi-fi, GPS toate cele, atat ca are camera de 3.2 dar sa stii ca are cineva si e telefon bun, mai cauta intereseaza-te important e sa nu grabesti si stai cu ochii pe oferte / reduceri, BAFTA!

| Morosanu_Dumitru_1999 a răspuns:

Pai ai putea sa-ti cumperi un Orange hiro care costa in jur de 350 ron, un karbonn a 19 la 500 lei, Allview a5 quand care costa in jur de 450 ron sau un Allview a5 smiley care costa cam 350 ron.Dar te sfatuiesc sa nu cumperi de pe net ci din magazin fiindca e mai ieftin.