| Adeniy a întrebat:

Ce telefoane bune imi recomandati? Dar sa aiba camera buna, de preferabil si camera in fata....sa faca poze ok.

7 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Nokia Lumia 820
Samsung Galaxy S3
iPhone 5
Of, daca tot vrei oze, cumpara-ti un aparat de fotografiat bun si gata.

| ribe a răspuns:

Nokia Lumia 1020

| KosmiiiNa a răspuns:

Buna.
Samsung galaxy trend plus.
Are camera pe spate si pe fata care este destul de buna.

| Denisa212328 a răspuns:

Eu am iphone 5s si imi ies super pozele la ambele camere... si daca vreau sa fac poza la ceva de aproape iese clar, e superwinking

| Alexa33333333333 a răspuns:

Salut!*
Pai Iphone 5 sau Samsung Galaxy S IV
Este bun si Htc

| Stefan1412 a răspuns:

Eu iti recomand "Htc sensation z710e,, are camera fata spate are ca ram 715 1.5 GB memorie interna si este de calitate.

| Adeniy explică (pentru Stefan1412):

Si eu tot la HTC ma gandeam, dar am auzit cateva pareri negative privitoare la aceste telefoane si m-a cam pus pe ganduri... Ma atrag foarte mult, dar acuma cam stau in dubi...