| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon e mai bun iphone 5s gold sau Samsung galaxy s5? Funda! Detaliati de ce preferati o anumita marca.

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| 6684464 a răspuns:

Pentru ce il vrei? Daca iti plac jocurile, vrei sa faci multe poze si sa stai pe youtube sau sa te uiti la un film/serial, atunci Samsung-ul S5; daca vrei navigare pe net, 0 "agatari" si ceva finut atunci iPhone-ul 5S.
Eu ti-am dat raspuns in comparatia celor doua, daca vrei o alta varianta la acelasi pret...

| YepIsSuspended a răspuns:

Sunt utilizatoare de iphone si sunt foarte multumita. sincer daca esti femeie iti recomand iphone, daca esti barbat Samsunglaughing

| ishallhelpyou a răspuns:

Nu poti sa compari mere cu pere, desi sunt fructe, sunt diferite big grin
eu as alege iphone 5s-ul big grin

| Saveluc a răspuns:

Telefoanele cu Android nu vreau să aud de ele şi deşi poate face mai mult ca funcţii decât un iPhone 5S dar eu a-şi alege iPhone 5S Gold. Jur eu am iPhone 5S Gold de 16 GB Neverloked. Telefoanele cu Android îţi dau bătăi de cap. la 4 aplicaţii de instalat primeşti notificare sus în stânga ecranului "Insuficient memorie" şi chiar dacă ai 1T

| KindKid17 a răspuns:

Sincer sa fiu. mai bine iphone 5s. Androidul da rateuri urate. is schimb. iphone 5s e best in comparatie cu s5. un prieten are s5. si ii merge in lag uneori..deci.

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Sincer iti dau un link catre un site iar tu decizi care este mai bun http://versus.com/en/samsung-galaxy-s5-vs-apple-iphone-5s

| RazvanBlog a răspuns:

Sincer. eu as alege smasungul. pentru ca Iphone-ul in afara de poze, pe care le face foarte bine, nu face mai multe laughing eu am avunt inainte Iphone 4s si acum am Samsung Galaxy A5 si sunt foarte multumit. Face poze super ok. acum decizia e a ta. intr-adevar iphone-ul e mult mai finut si mai aspectos dar si samsungul e... eu stiu pentru ca sora si tatal meu au Samsung s5. acum tu trebuie sa alegi ce vrei. sper ca te-am ajutat!
Funda?