Întrebare recomandată | Belu_Narcis_Rusalin_1995 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 1100 de lei?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.stradait.ro/......00844.html
Mai bun ca J3.

| Dieneez a răspuns (pentru Salontanul):

E un rahat. Eu mi-am luat si imi venea sa dau cu el pe geam

| Salontanul a răspuns (pentru Dieneez):

Faptul ca tu ai avut neseansa sa iei unul slab asta nu inseamna ca nu sunt bune. Tot asa zice lumea si de Allview si sotia mea are unul de 4 ani. Cu toate update-urile si cu aplicatiile puse pe el merge excelent si in ziua de astazi. Nu comfunda produsele in general cu unul singur. Marca Samsung este foarte buna dar mai da si rateuri.

14 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Xiaomi MI A1 din initiativa Google Android One. De citit review-urile de pe PCGarage dar de cautat si altele pe net.
https://www.pcgarage.ro/......-4g-black/

| OnePiece a răspuns:

Xiaomi Redmi 4 Prime e mult peste toate cele 3 Samsung-uri.

| Belu_Narcis_Rusalin_1995 explică (pentru OnePiece):

Chinezarie

| OnePiece a răspuns (pentru Belu_Narcis_Rusalin_1995):

Samsung tot chinezarie e.

| rey a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DZWP4MBBM/
primul telefon Microsoft pe care il am dar sunt foarte multumit. e foarte durabil. cand mi l-a facut prietenamea cadou ma dadeam cu capu de pereti pana m-am obisnuit cu el. acum sunt foarte multumit. daca il gasesti pana in 500 de lei go for it. da 700 nu as da.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Huawei P8 Lite. E ieftin si are un pret bun.

| frunzarescu a răspuns:

Eu am un Samsung J5 2016 si merge foarte bine, deci J5 (2017) este mai performant. Il gasesti aici http://bit.ly/2kWcZXv la pretul de 998 lei (la Emag este acum 1100 lei). Am si un cod de reducere ce il poti folosi 1X24MBDI sa obti inca o reducere de pret.

| Odysea a răspuns:

Samsung J5 2016 sau 2017
Poti comanda de pe Emag!

| Dieneez a răspuns:

Huawei P9 lite 2017
E foarte bun. Eu din acesta am si sunt extrem de multumita!

| valentin21102001 a răspuns:

SAMSUNG Galaxy J3 (2017)

| Irisucka a răspuns:

Eu vă recomand sa va cumpărati un Huawei Y6 2017. și eu am unul. L-am cumpărat de la media Galaxy și am dat 600 lei la reducere. Prețul normal este 800. Se mișcă foarte bine.