| cRaNs1MoRe a întrebat:

Ce telefon performant si cu design frumos imi recomandati pana in 1100 lei.Sa fie marca Samsung, HTC sau Allview

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Am avut un Samsung galaxy s3 si pot spune ca iti ruleaza orice joc aparut in play store, ruleaza san andreas fluent pe rezolutie maxima, umbre detaliate si draw distance pe 50 la suta, modern combat 5 ruleaza foarte bine, real racing 3 merge fara nicio problema.In multitasking se descurca foarte bine, am avut vreo 10 pagini deschise in google chrome, facebook, whatsapp, viber si inca 3 jocuri deschise si inca mergea impecabil, nu se merita sa iei s3 neo fiindca are procesorul grafic foarte slab, procesorul la fel.
http://www.emag.ro/......ESZFKBBBM/

| Peter920 a răspuns:

Salut,din experienta mea iti recomand un Sony xperia z, m, m2 proaspat lansat, t2 ultra, Sincer cred ca windows phone e cu mult mai placut si navigarea e mai placuta singurul minus este ca nu sunt multe jocuri, dar nu cred ca e o problema daca nu esti amotor de jocuri.Nokia lumia 525, 625, 925, 1320, 820 si altele.Bafta

| ioana2004 a răspuns:

HTC desier 500 e super si ieftin

| Torarinchi a răspuns:

Telefon mobil Samsung I9301 GALAXY S3 Neo, 16GB, White - http://www.emag.ro/......D94VZBBBM/

Telefon mobil Allview V1 Viper S, Dual SIM, Black - http://www.emag.ro/......DLBXCBBBM/

| cRaNs1MoRe explică (pentru Torarinchi):

Am vazut ca s3 neo are lag pe gta in timp ce s3 merge foarte bine, totusi e diferentaa 512mb la ram, ce.o avea?