| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 15 sau 18 milioane?

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Citi ani zici ca ai si cu ce te ocupi? Trosnesti telefoanele des/umbli cu ele prin ploaie? Pentru ce vrei telefonul?

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Tu cati ani ai de niici nu stii sa scrii? nu le distrug si nu umblu cu ele prin ploaie. vreau telefon nou ca deja ii vechi asta

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Deja ii vechi care asta? Vad ca tu scrii bine a draq. Te-am intrebat ca sa imi fac idee ce sa iti recomand, loaza. Daca vrei telefon, iti iei un telefon de maxim 100-150 RON - vorbesti, trimiti mesaje, primesti mesaje. Din ce vad eu, tu ai un moft. Moft de-ala de individ care nu stie ce e aia sa muncesti pentru un ban.

| Nirvanaaa a răspuns:

Buna!
Pai iti poti lua un Samsung galaxy S4 sau Iphone 4S/5C.Eu mi-am luat Iphone 5C de 8GB cu 1600 lei. Acum nu stiu cat este aici (al meu este cumparat din strainatate).

| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Mai bine ti-ai lua un ps4, dar faci cum vrei...
daca sunt bani econmisiti, nu merita sa dai atatia bani pe un telefon
dar nu merita oricum...happy

| Alexa07Alexa a răspuns:

Buna! Ti-as recomanda sa mergi pe un Samsung Galaxy S4 sau un S5. sunt cele mai bune la pretul in care te incadrezi tu.