| chockolate a întrebat:

Cine are Nokia 520? (sau 800, 900)
Puteți să-mi dați ceva detalii?
știi că pe net nu chiar se spune tot : )
.e practic device-ul?
. poti descarca aplicatii ca angry birds, instagram, subway surf, music downloader, jocuri, apps?
. are cameră în față? adică ca să-ți vezi fața?
nu sunt din România, vreau să procur această Nokia.
vă rog răspundeți măcar la câteva întrebărihappy
P.S. dacă ai Nokia 800 sau 900 poți să-mi dai și tu niște detaliihappyhappy mersi Fundă! : *

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Poti sa descarci, dar nu ai prea multe aplicatii. O sa pun mai jos un link sa cauti tu ce aplicatii vrei sa vezi, daca gasesti sau nu.
520 nu are camera frontala.
Daca e practic, depinde de persoana. Daca nu esti genul : vreau numai jocuri, ci te rezumi la foarte foarte putine jocuri, skype, internet, facebook etc. atunci e perfect. Sistemul de operare windows phone este foarte bine optimizat.
Cauta aici(dreapta sus-sus ai buton de cautare): http://www.windowsphone.com/ro-ro/store

3 răspunsuri:
| David98TM a răspuns:

Buna (nu detin niciun telefon Nokia lumia dar imi place foarte mult Nokia)
Windows phone nu are subway surfers nici instagram si angry birds trebuie sa-l cumperi asta e dezavantaj pentru telefoanele Nokia lumia nu are multe aplicati fata de Android...
Sunt foarte bune cand vine vorba de camere(Nokia face cele mai bune camere)
Telefoanele Nokia sunt mai mult recomandate oamenilor de afaceri care lucreaza in OFFICE SUITE.
Nokia lumia 520 nu are camera frontala (fata)
Nokia lumia 820 si 900 au camera frontala.
Daca mai ai intrebari anunta-ma.
Pa

| David98TM a răspuns (pentru David98TM):

De fapt doar 900 are camera frontala am inteles gresit.520 si 820 nu au.

| chockolate explică:

LUMIA
NOKIA LUMIA
sorry
am vrut să scriu Nokia Lumia happy