| Blackys a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine, deci mi s-a reinnoit perioada de valabilitate la cartela Orange si nu mai imi pot folosi optiunea activa pana la sfarsitul lunii, si mai aveam doua mii si ceva de minute si sms-uri nelimitat, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| justyoung9 a răspuns:

Pai,atunci,chiar daca optiunea ta era activa inca, ai intrat in per de gratie si poti folosi resursele din optiune doar dupa ce incarci

2 răspunsuri:
| justyoung9 a răspuns:

Chiar daca s-a reinnoit perioada de valabilitate, ar trebui sa poti folosi in continuare optiunea, pana la data dezactivarii

| Blackys explică (pentru justyoung9):

Stiu si eu, cand dau la 333 imi spune ca am optiunea activa pana la sfarsitul lunii si am minute bonus, si de toate, dar cand dau sa sun, sau sa trimit sms, imi spune ca sunt in perioada de gratie, si sa imi reincarc cartela...

| justyoung9 a răspuns (pentru Blackys):

Pai,atunci,chiar daca optiunea ta era activa inca, ai intrat in per de gratie si poti folosi resursele din optiune doar dupa ce incarci