| MaTrIx8378 a întrebat:

Click. help, salutare, am si eu un telefon, si vreau sa-l vand, nu vreau sa il dau pe anunturi de telefoane, gen as vrea sa il vand ori de piese, ori la magazine speciale, am auzit cv de gsm dar nu cred ca pot vinde acolo, sau la amanet, dar eu am un iphone 4s replica si nu stiu daca il primeste, voi ce ziceti? si cat mi-as lua pe el, si spuneti-mi unde il pot da prin diferite magazine, daca stiti mai exact zone din buc,

6 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Încearcă pe tocmai.ro,mercador.ro,olx.ro.
Nu te deplasezi, e gratis, sunt mii de potenţiali clienţi.

| davidtm a răspuns:

laughing replicile sunt niste jucari..vai de viata lor.

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Vrei un Nokia c3 pentru el

| MaTrIx8378 explică (pentru Paul_Radulescu_1990):

Ce defecte are? happy

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Daca se mai poate repara iphonu iti dau c3 daca nu nu. nu are nimica telefonul merge perfect

| LiviuCristy a răspuns:

Nu stiu cat vei lua pe s4 replica, mai bine il dai unui prieten care se ocupa cu asa ceva sa ti-l vanda
Oricum putini bani iei pe el