| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce program pot face ROOT unui telefon cu android 2.2 froyo? am auzit ca e mai greu la 2.2 decat la celelalte? cam cu ce program ar merge? androot si z4root nu au mers, androot dadea eroarea no~~~fu goo si z4root dadea un fel de crash.

1 răspuns:
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Dar depinde pentru ce vrei sa faci acel ROOT(poti sa le root-ezi pentru diferite chestii) de rootat programele spuse de tine ar fi trebuit sa mearga dar e ciudat incearca si altele si incearca ceva special pentru telefonul tau!
adica programul sa se regaseasca in cerintele telefonului!
Sper ca ti-am fost de folos!