| AnDrEi66ANDY a întrebat:

Cum fac root la o tableta (Evolio EvoTab 1) cu Android 2.2.1? Am incercat cu super one click, z4root,visionary+ impreuna cu terminal emulator, universal androot, gingerbreak.Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Root-ul ("radacina") se inscrie cu ajutorul unui calculator, de catre un specialist experimentat. Altfel poti ramane fara tableta functionala.

| AnDrEi66ANDY explică (pentru Bula):

Si pe unde as putea gasi un expert (sti prin Brasov daca e ceva de genu). Multumesc!