| aloaloevera a întrebat:

Cum ili pot convinge parintii sa imi cumpere un telefon nou (iphone7)... stiu ca par cam fitoasa, dar vreau unul si cred ca merit. material ai mei o duc bine...

Răspuns Câştigător
| M7Seven a răspuns:

Da-le motive. Daca spui ca il meriti ofera cateva motive pentru el.De exemplu notele bune de la scoala, ajutatul parinitor in casa sau in treburile pe care le mai au, intelegerea lor si asa mai departe.Sau daca nu ai aceste motive, cadou de craciun, ziua ta, cel vechi s-a stricat etc

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca il meriti cu adevarat, ti-l vor cumpara din proprie initiativa. daca nu ti-l cumpara, inseamna ca pur si simplu te-ai inselat si nu il meriti, deci e mai bine sa o lasi balta pana cand il vei merita cu adevarat

| OnePiece a răspuns:

A3 2017 sau Lenovo K8 Note nu-ti ajung? laughing

| Denision99 a răspuns:

Trimite-mi un mesaj privat.