| newgirldd a întrebat:

Cum iti dai seama cand merge netu bine pe telefon? Android. Si nu wifi. Am serviciu 3g activat.

1 răspuns:
| thenight a răspuns:

Serviciul de inernet difera foarte mult de telefon dar la fel de mult de firma care ii ofera de exemlu la Orange pe un Samsung galaxi x cover merge destul de incet in sensul ca dureaza pana la 15 secunde sa se incarce un video pe youtube deci internetul pe telefon este destul de lent in principal daca are o incarcare constanta si nu foarte luga deci o pagina de google in max 10 secunde este ok