| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face printscreen cu telefonul Allview a4all?

Răspuns Câştigător
| asdfkhjl a răspuns:

Si eu am o tableta la care nu pot face printscreen, dar mi-am descarcat aplicatia screenchot si iti arata acolo sa apesi pe butonul de blocare si butonul de volum mai mic cum ar veni. sa nu crezi ca e cine stie ce aplicatie ca ce greu e, asa am crezut la inceput dar m-am inselat.winking si merge si la telefon si la tableta! sper ca te-am ajutat!winking funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am cerut strict pentru un model de telefon. nu tutoriale care nu merg

| asdfkhjl a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu am o tableta la care nu pot face printscreen, dar mi-am descarcat aplicatia screenchot si iti arata acolo sa apesi pe butonul de blocare si butonul de volum mai mic cum ar veni. sa nu crezi ca e cine stie ce aplicatie ca ce greu e, asa am crezut la inceput dar m-am inselat.winking si merge si la telefon si la tableta! sper ca te-am ajutat!winking funda? puppy dog eyes