| M4arius a întrebat:

Cum pot pune andriod pe Samsung s2 fast

3 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Samsung Galaxy SII are instalat sistemult de operare Android.

| TwiSt1997 a răspuns:

Are android, poate vrei sa zici cum faci update la soft.Intra pe site-ul Samsung si o sa vezi...

| VyrusEleven a răspuns:

Nu reusesc sa imi dau seama ce vrei sa zici... Este vorba de Samsung galaxy s2 banuiesc, pentru ca alt model s2 nu exista. Daca asa stau lucrurile ai scapat de o problema, pentru ca Samsung Galaxy S2 are sistemul operativ Android. Deci il ai si nu mai necesita instalare. Sper ca raspunsul meu sa te fi lamurit. Bafta