| AndreiXD07 a întrebat:

Salut TPU! Am un telefon iphone 11 si acum ceva timp mi l-am scapat pe jos pe spate fara husa. Acesta s-a crapat pe fata foarte putin pe marginea ecranului si as vrea sa stiu daca mi se poate crapa mai rau daca se va apasa cu degetele pe el mai tare spre exemplu cand voi vrea sa imi schimb folia de protectie sau daca v-a mai cadea odata dar pe fata exista riscul de a se sparge mult mai rau de daata aceasta?

Răspuns Câştigător
| DonMoldo a răspuns:

Pai depinde cat de crapat e, eu am avut un telefon tot asa crapat in colt putin dar dupa cativa ani crapatura aia s-a format intruna mai mare

| AndreiXD07 explică (pentru DonMoldo):

S-a format ca l-ai mai scapat sau cum?

| DonMoldo a răspuns (pentru AndreiXD07):

Da, am mai si apasat eu pe el. Mai ales daca iti intra apa pe acolo e jale

| AndreiXD07 explică (pentru DonMoldo):

Pai in cativa ani imi iau altul nu o sa mai conteze daca chiar o sa mi se intample

| AndreiXD07 explică (pentru DonMoldo):

Nici ni vreau sa ma gandesc e cel mai scump sa repari un iphone cand auzi cat costa piesele mai ca vr sa renunti si sa iti iei altul