| Taty_Tatiana_1995 a întrebat:

Cum pot sa măresc imaginea atunci când fotografiez la telefonul Samsung galaxy j5?

Răspuns Câştigător
| iDarkness a răspuns:

Pai facu pinch cu degetele. (Pui doua degete pe ecran si maresti, adica tragi vu unul in jos si unul in sus spre diagonale, ca si cum ai marii o poza din galerie, doar ca nu apesi de doua ori)

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand faci poza sau dupa ce o ai salvata in telefon?

| iDarkness a răspuns:

Te referi la zoom? Sau sa maresti o poza?

| Taty_Tatiana_1995 explică (pentru iDarkness):

La zoom

| iDarkness a răspuns (pentru Taty_Tatiana_1995):

Pai facu pinch cu degetele. (Pui doua degete pe ecran si maresti, adica tragi vu unul in jos si unul in sus spre diagonale, ca si cum ai marii o poza din galerie, doar ca nu apesi de doua ori)