| razvan05 a întrebat:

Cum pot trece de la iOS 7.0.4 inapoi la iOS 6? tin sa mentionez ca am iPhone 4S.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Nu se mai poate. Incearca sa te obisnuiesti cu el.

| razvan05 explică (pentru horia2012):

De putut se poate. Daca nu aveti idee nu mai postati degeaba.

5 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Buna! La inceput nu mi-a placut deloc iOS 7 si voiam sa fie din nou iOS 6, si mi-a spus cineva sa resetez iPhon'ul, dar se sterge absolut tot si ramane ca nou. Nu stiu sigur daca functioneaza pentru ca m-am obisnuit si imi place. Incearca, dar inainte salveaza toate pozele/muzica, etc sa nu risti sa le pierzi.

| razvan05 explică (pentru Criiss16):

Da, numai ca ios 7 il descarca mult mai repede si il si ingreuneaza, cred ca e facut mai mult pentr 5, 5C, 5S.

| Criiss16 a răspuns (pentru razvan05):

Probabil, eu am 5.

| Charmant a răspuns:

Incearca sa mergi in Apple Store sa le ceri sa-ti dea un downgrade.