| Nfs1999 a întrebat:

Cum sa fac root la HTC desire s510e(h.boot 2.00)Funda la cel care nu imi strica telefonul si care imi da oricare site in afara de XDA, pentru ca nu stiu engleza, sau macar sa imi lamureasca.Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Nu-ti recomand sa faci root, iti poti strica telefonul, totusi, uite un link https://www.youtube.com/watch?v=kvg0i8in96M

| Nfs1999 explică (pentru Otto2014):

cauza este ca nu pot sau mai bine nu ma pricep sa fac upgrade la android 4.0.4,problema fiind dupa parerea mea ca aceasta versiune nu e oficiala, sau poate ca telefonul e LOCKED-ON. Poti sa imi dai niste sugestii privind upgrade sistem?

| Otto2014 a răspuns (pentru Nfs1999):

Eu am o tableta, am facut root si merge ca naiba.
De aceea nu-ti recomand