| anonim_4396 a întrebat:

Dacă activez mod avion, telefonul nu mai primeste niciun fel de semnal, în cazul în care nu activez ulterior wifi sau bluetooth, nu?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic e la pamant pana scoti avionul din el

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dap. Exact asa cum ai spus.
Acum nu stiu ce sa zic de codul IMEI in cazul in care telefonul este pierdut sa zicem si doar politia poate sa dea de el. Dar in rest, ar trebui sa fie cum ai zis big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Eh, aia cu poliția n-am treabă. Eram curios că mai dorm cu el aproape de mine ca sa aud alarma dimineața si am citit că undele receptate de telefon nu ar fi bune pentru sănătate.