| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva ma suna cu numar ascuns pe telefon cum aflu numarul?

99 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Geowany_geowanny_1984 a răspuns:

Pot afla cine va suna cu anonim accept si poba la ori ce ora pentru mai multe detalii prv 200ron. pentru detalii geowanny2000

| Geowany_geowanny_1984 a răspuns (pentru Princessee):

Pot afla cine va suna cu anonim accept si proba la ori ce ora pentru mai multe detalii prv 200ron. geowanny2000 aici ma gaseasti

| Marchys_Alex_1976 a răspuns:

Ma tot suna, iar eu nu am cum sa stiu cine e

| Ioana_Elena_Ioana_1990 a răspuns:

Cum aflu cine ma suna cu numar privat

| Toma_Ionut_1984 a răspuns:

La ce nr trebuie sa dau sa aflu numar necunoscut

| Fer_Paris_1996 a răspuns:

Nu ai cum sa aflii mortule

| Sukar_Gaby_1997 a răspuns:

Cum fac sa aflu si eu cine ma suna cu nr. privat?

| Katniss2013 a răspuns (pentru anonim_4396):

1.Am incercat si nu reusesc. Mentionez ca am un Nokia. Unde ar trebui sa imi afiseze numarul celui care ma suna?
2. Ai idee daca acest cod te taxeaza? Sau daca se poate dezactiva?

| Robert_Sandu_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merge la mine

| BencheaAdelin a răspuns (pentru ValiMocanu):

Ce mai expert?

| BencheaAdelin a răspuns (pentru leonardk):

Ce mai expert?

| TheWormer a răspuns (pentru anonim_4396):

Da..asta am incercat si eu...dar chestia e k nu mai pot devia apelurile pe alt numar...dc?

| TheWormer a răspuns (pentru Cipy2109):

Pai daca crezi ca e chestia ca sa se afiseze numarul ascuns.ia alt telefon si probeaza..suna cu ascuns...si daca nu se afiseaza. FAIL!

| Ic3Cr3am a răspuns:

Te invat eu happy si pe toti ceilalti...iti bagi casuta si nu raspunzi la respectiva persoana care te suna cu nr privat... dupa ce o sa ii intre casuta persoanei respective tu o sa primesti mesaj de la "NonStop" cu numarul care te'a sunat happy Bafta!

| sebi12full a răspuns:

Ei bine daca ai Samsung galaxy mini 2 iti arata numele si numarul de pe faceboou-ul lui
daca nu ai nu poti sau s-ar putea sa fie un cod pe telefon nu stiu sigur

| Yonut_Dornea_1986 a răspuns:

Cum fac

| Grigorescu_Tiberiu_Cristian_Andrei_1992 a răspuns:

Daca cineva crede ca o sa stau ore in sir pe site-uri pentru a afla un numar necunoscut... :-P

| Frohlich_Ovidiu_1987 a răspuns:

Cum yl aflu?

| Tura_Florica_1980 a răspuns:

Nu stiu da tare as vrea sa stiu cum as putea

| Printzzesa a răspuns:

Eu sunt pe cosmote si cand ma suna un numar privat sun la servicii cu clientii si le spun iar ei iti spun numarul:*

| Cristian_Tudor_1987 a răspuns:

Redirectioneaza-i apelul la 112 si se descurca ei

| Cristian_Tudor_1987 a răspuns (pentru Janina):

Iti redirectionezi apelul la 112 si sa vezi cum nu mai suna ala

| Valentin_Liviu_Fage_1977 a răspuns:

Pentru uni pare amuzant sau chiar o distractie dar intrebarea mea este - sau antrebat pe ei ansusi ca astfel pot distruge relatii casnicii de o viata de om doar pentru cateva secunde de convorbire telefonica. in ceea ce priveste organele abilitate pentru astfel de fapte ar trebui sa se autosesizeze singure avand an vedere ca si asa asculta convorbirile oricui macar sa prinda acesti distrugatori de familii oricum le multumim ca le platim tacse si impozite s-o ducem mai bine

| Csaba_Tamas_1988 a răspuns:

Vreau sa aflu cine tot ma suna cu numar ascuns

| Valentin_Andy_1982 a răspuns:

Il bat mar boate sa vie si basescu

| Arsene_Ionel_1995 a răspuns:

Daca cineva ma suna cu numar ascuns pe telefon cum aflu numarul? imi zice-ti va rog big grin

| PascuPetre a răspuns (pentru sergiumen):

De fapt ii "#31# si il pui inaintea unui numar de telefon si apoi suni, persoana pe care o suni o sa vada "Necunoscut"

| Marian_Constantin_1957 a răspuns:

Vreau sa aflu nr celui care ma suna cu nr ascuns.