| anonim_4396 a întrebat:

Daca dezactivez o optiune la Orange, mi se activeaza automat cand bag euro pe telefon? NU VREAU SA SE INTAMPLE ASTA, cum fac!? deci vreau sa raman cu euro pe telefon, fara nici o optiune!
FUNDA

Cum fac sa nu mi se reactiveze?

Răspuns Câştigător
| Un1kuL a răspuns:

Pai apelezi *100# si aici depinde ce oferta ai activata. daca e o optiune din Orange young dai la ramura 4 si cauti oferta. daca e oferta simpla dai la ramura 2 si la fel cauti oferta.cand ai gasit introduci numarul de ordine da trimitere si sa iti apara oferta si mai jos sub ea o ramura dezactiveaza oferta. asta e tot. sper ca ti'am fost de folos

4 răspunsuri:
| Un1kuL a răspuns:

Pai daca o dezactivezi nu se va mai activa nici o optiune si vei ramane cu creditulwinking

| wizzkidon a răspuns (pentru Un1kuL):

Mai, eu nu ma descurc cu reteaua Orange, pentru ca nu o folosesc, am nevoie de acei euro pe Orange ca sa ii donez undeva, si cum fac sa o dezactivez?

| wizzkidon a răspuns (pentru Un1kuL):

Multumesc, happy am aflat happy, fundawinking

| Un1kuL a răspuns (pentru wizzkidon):

Ma bucur ca te'am putut ajuta happy

| Un1kuL a răspuns (pentru wizzkidon):

Pai apelezi *100# si aici depinde ce oferta ai activata. daca e o optiune din Orange young dai la ramura 4 si cauti oferta. daca e oferta simpla dai la ramura 2 si la fel cauti oferta.cand ai gasit introduci numarul de ordine da trimitere si sa iti apara oferta si mai jos sub ea o ramura dezactiveaza oferta. asta e tot. sper ca ti'am fost de folos