| Andrei9923 a întrebat:

Daca îmi iau un telefon la abonament, o sa primesc lunar minute, sms-uri si mb?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Depinde ce abonament faci...
https://www.telekom.ro/......at8660510/
Eu, la j5 am nelimitat in orice retea +minute internationale pe mobil!
Adreseaza-te unei reprezentate de telefonie mobila si cere detalii.
O zi buna :)

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pai nu e de ajuns, sau vrei si prajituri?

| Mihai1810 a răspuns:

Depinde de abonament, la unele primesti mb la altele nu, la unele ai sms-uri la altele nu depinde de abonament

| supremxxxoxo a răspuns:

La un abonament de 3 euro pe luna merita, iti da ei si un telefon bun. nu e cu touch. Dar daca iei Samsugi Sprosti sau Jsu#I sau altceva il platesti dublu la abonament ca sa dai vreo 8-9 euro pe luna. FUNDA, sc. pentru nelamuri

| anonim_4396 a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Platesti cam 70% din pret pe loc, apoi tu iti platesti abonamentul la cati euro l-ai luat din care se va plati si telefonu.Inteles?

| supremxxxoxo a răspuns:

Platesti dublu poate triplu valoarea telefonului la abonament pe nu stiu cati ani!

| Gabitsa_Gabii_1999 a răspuns:

Da, eu sunt pe abonamet, iti vor veni minutele/sms-urile etc in prima zi din luna, la 00:00