| GEORGEL2012 a întrebat:

Daca mi-a fost suspendat numarul meu de telefon Orange, mai pot fi apelat de catre alta persoana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti primi apeluri.

| GEORGEL2012 explică (pentru anonim_4396):

Cat timp mai pot primi apeluri?>

| anonim_4396 a răspuns (pentru GEORGEL2012):

In functie de cum scrie in contract, acolo gasesti toate informatiile cu privire la abonament.

| GEORGEL2012 explică (pentru anonim_4396):

Sunt pe cartela

| anonim_4396 a răspuns (pentru GEORGEL2012):

Atunci cartela mai este valabila un an de la data expirarii creditului, dupa care se dezactiveaza si nu mai poate fi folosita.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adică ești în perioada de grație.
Primești dar nu poți iniția apeluri.
Pa, pa.

| ywar a răspuns:

Poti primi apeluri dar pentru o perioada limitata de timp, stabilita prin contractul cu operatorul tau de telefonie. Ceea ce ti s-a suspendat a fost de fapt dreptul de a mai initia apeluri telefonice de pe numarul respectiv.