| CancerLaCutie a întrebat:

De ce imi apare o balena albastra pe fundal? Am un Alcatel Pixi 4 si am observant azi ca imi apare o balena albastra si nu stiu cum sa dispara...Are careva vreo idee?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine dai o resetare din fabrica si rezolvi problema simplu.

| Daniel_Marius_2000_JRo0 a răspuns:

Daca nu merge ce a zis colegul meu de mai sus, reseteaza ti telefonul cu siguranta o sa mearga dar scoate ti cartela mai intai, nu e foarte greu de resetat cauta pe net. Bafta!

| Olandiapi a răspuns:

Încearcă să îl închizi de tot și să îl reaprinzi...