| Aaancu135 a întrebat:

Deci, nu inteleg cum e posibil dar vreau o explicatie logica aici :

Eu trimit un mesaj prietenului meu,iar el nu il primeste,si trec ore si zile si tot nu il primeste, dar eu pe ale lui da! Explicatie?

2 răspunsuri:
| alexamealexa a răspuns:

Ii dai mesaj normal sau foloseste vreo aplicatie de genul kik, whatsapp etc?

| Teodora_Teo_2001 a răspuns:

Pai... s-ar putea sa aiba ceva telefonul tau sau al lui dar dar daca dai alcuiva primeste sms-ul? de aceea nu stiu are ceva telefonul tau sau al lui...