| iasmiasmina a întrebat:

Cum trec de statutul de junoir pe TPU? vreau sa trimit mesaj unui alt membru si nu pot sad

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?pe=2183 .

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile de activitate pe TPU si 100 de raspunsuri si vei deveni senior. Se pot trimite mesaje si de catre juniori, dar numai daca destinatarul mesajului si-a bifat sa primeasca mesaje de la toti, s-a introdus de vreo doua zile aceasta optiune, mi-am bifat-o si eu. Pesemne ca utilizatorul caruia vrei sa-i scrii are bifat altceva, poate ca sa primeasca numai de la seniori ori numai de la prieteni. Numai bine!

| mariacris98 a răspuns:

Pentru a deveni "Utilizator Senior" trebuie sa ai minim 10 zile de activitate pe site si minim 100 de raspunsuri. Uite mai multe detalii aici:
www.TPU.ro/blog/

| Ramona1 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 sau 200 de raspunsuri.Nu neaparat castigatoare

| a1234509876 a răspuns:

De acord cu ramona