| CentyLox a întrebat:

Diferente vizibile intre galaxy S9 si Iphone 11? Imi merita Apple banii? Niciodata nu am avut IOS pe mana si sunt curios sa fac schimbarea doar de pentru ca am avut de cand se stiu "smartphone-urile" doar Android. Nu tu Bada OS, nu tu Symbian Touch sau Blackberry OS (veteran here \o/ ) doar Android de la Android Cupcake incoace pe toate.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce compari s9 care are deja doua generații peste cu iphone 11 care e ultimul model?

| sierra1 a răspuns:

Pe lângă cei 3 mm in plus la inălțime, aifonu' are pe spate mărul mușcat și cu ăla i-ai dat pe spate pe dușmani

| Ineys a răspuns:

La 3600 de lei ( pretul lui iPhone 11 ) iti iei S20 caz in care Apple chiar nu merita banii.
https://www.emag.ro/......D4KBRWBBM/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mult mai bun iphone 11 are 120 hz refresh rate deci e super rapid, la multe aspecte e mai bun ca Samsung s9. alege iphone 11.

| CentyLox explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))) are 60

| anonim_4396 a răspuns (pentru CentyLox):

120 hz touch -sensing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CentyLox):

Are 60 hz refresh rate da, eu am vrut sa scriu touch -sensing my bad happy daca nu ai avut iphone poti sa iti i ei poate o sa te surprinda placut. eu am s9 si e demential la capitolul sound in ear are casti AKG si rezolutia display ului e super, poti vedea clipuri pe Youtube la 1440p la iphone 11 nu poti, da chiar si asa e un tel bun iphone. noci eu nu am avut decat un iphone 4s cand era scos da l-am tinut putin si l-am dat mi s-a parut prea mic.

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Sa nu comparam un telefon lansat in toamna anului trecut cu antepenultimul model de Galaxy S. Sigur sunt diferente vizibile, atat la procesor, cat si la anumite performante. S9 s-a lansat daca nu ma insel in 2018, cand inca a prins Android 8. Cu banii unui iPhone 11, iti poti achizitiona un minunat Note 10 sau S20.
Daca ai vrea sa incerci IOS, iti zic eu, este decat putin mai sofisticat la inceput, dar dupa cativa ani de folosinta o sa te saturi de el