| Ioan489 a întrebat:

Din ce cauza imi apar niste linii albe, subtiri orizontale (ca se schimba odata cu inclinarea telefonului ) pe display-ul telefonului? Dupa ce am vazut liniile respective mi-am trantit telefonul pe podeaua camerei, respectiv parchet, l-am cam scapat fara intentie tarat cam un metru si ceva si apoi observ ca acele linii... dispar. Si acum au aparut din nou, ce sa fac sa-l mai scap odata happy? Trebuie sa mentionez ca am inca garantie la el...

Răspuns Câştigător
| contesa_9175 a răspuns:

Este stricat display-ul, asa am patit si eu cu un telefon ce era in garantie, dar au refuzat sa il repare spunand ca este vina mea asa ca mi-am cumparat altul avand in vedere ca display-ul costa cat telefonul aproape.Cel mai bine ar fi sa mergi cu el de unde l-ai luat poate ti-l repara pe garantie.

| Ioan489 explică (pentru contesa_9175):

Am avut o tableta luata de la un magazin invecinat cu cel din care am luat tel., si apoi m-am trezit ca ba nu-i mai merge difuzorul, ba bateria tine prea putin... am fost cu ea cu garantia si mi-au aduso aproape peste 2 saptamani, ca dupa aia peste ceva timp sa se defecteze din nou.

1 răspuns: