| EvanescenceOne a întrebat:

Duna,stie cineva daca comand de pe YourPhone, 3 produse,si daca vin la aceeasi adresa trebuie se plateste transportul la fiecare sau doar la unul, avand in vedere ca au acelasi cost la transport?

Răspuns Câştigător
| JohnnyWylde a răspuns:

Doar la unul ca doar, curierul face un singur drum sa-ti aduca produsele nu 3 drumuri. Asta daca le comanzi pe toate odata.

1 răspuns:
| kissbacau a răspuns:

Are dreptate Kosmynionutz...un singur transport face curieriul daca produsele sunt de pe acelasi site