| Dennnnny a întrebat:

Hei,TPU! Vreau sa comand carti de pe eMAG,imi apare ca transportul este gratuit,cartile fiind trimise de catre Libris,al carui cost de transport este gratuit. Deci transportul este gratuit, nu?

4 răspunsuri:
| Daniellllll1 a răspuns:

De pe eMAG toate sunt gratuite

| Adde2 a răspuns:

Da, dar dacă ai îndoieli legate de asta ai putea să le comanzi direct de pe Libris

| ANONYMBOSS293 a răspuns:

Am mai comandat si eu de pe eMAG.
Daca ai produse in valoare mai mare sau egala cu 90 lei atunci transportul este gratuit prin curier oriunde in tara.

| JellyPie31 a răspuns:

Da.Daca nu specifica faptul ca daca ai comanda peste...lei transportul e gratuit, inseamna ca transportul e gratuit.