| Zdog a întrebat:

Dupa ce apare IPhone 6, IPhone 4 se va ieftini
?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca se v-a ieftinii dar dupa cam 1-2 luni de la aparitia lui iphone 6, dar cred totodata ca se v-a inceta si productia. Iphone 3gs nu ti-l recomand...are o tehnologie invechita (nu iti vor merge prea multe aplicatii si jocuri si cele care vor merge vor fii jocuri de acum 4 ani).Nu mai gasesti decat la mana a2-a,adica zgariat spart sau codat. Opteaza pentru alta marca, dar daca esti axat pe iphone ia-ti un 4 sau 4s, face fata cu brio.

| FatUglyVirgin a răspuns:

De ce vrei un jeg de iphone 4?

| AlexL28 a răspuns:

Sincer, sunt sanse, dar asta daca nu il scot din productie, ceea ce e foarte posibil

| MдĐдLiNид a răspuns:

In general toate telefoanele se ieftinesc dupa ce apar altele noi si se invechesc. Dar pot sa fie si mai ieftine de sarbatori sa ca un bonus anume. Cred ca se va ieftinii, insa daca Iphone 4 este in continuare cumparat de un numar mare de oameni, sansele scad. Probabil la un momet dat se va ieftinii.

| Zdog explică (pentru MдĐдLiNид):

Dar cum ti se pare un 3GS?

| Nejmoq a răspuns:

Posibil ca iPhone 6 sa fie scump iar iPhone 4 sa aiba acelasi pret, dar cel mai probabil se va ieftini.

| Denis15 a răspuns:

Da,asa ar trebui, dar de ce nu iei mai bine un Iphone 4s sau 5, ambele sunt mai bune decat iphone 4, 4s este o imbunatatire maricia fata de iphone 4 si are cam acelasi pret, dar, peste un an, maxim, iphone 4 va fi scos din productie, mai mult ca sigur. Sper ca te-am ajutat happy

| Elena14Ely a răspuns:

Pai cred ca da., multe telefoane s-au ieftinit pe masura ce au aparut modele noi. Funda?

| ferocious0x0lion a răspuns:

Eu nu cred ca se va ieftini imediat dupa ce apare IPhone 6. Cred ca se va ieftini cu timpul.

| Nedumeritul99 a răspuns:

Eu cred ca da pentru ca si celelalte marci si-au ieftinit produsele mai vechi.